Cloud Shopping - Evde para kazanmak için yeni bir internet istihdam modeli, Hayat güvenceniz

09-26   

Cloud Shopping e-ticaret platformu, Morley Fund Management'ın bir yan kuruluşudur. Morley Fund Management, merkezi Londra'da bulunan Birleşik Krallık'taki en büyük aktif fon operatörüdür. Morley Fund 1973 yılında kurulmuştur ve dünya çapında 40 milyon müşteriye sahiptir. 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip, daha olgun bir fon yönetimi deneyimine ve yatırım felsefesine sahiptir.


1d032a71c24a2047a2202479e63f19d.jpg


Cloud Shopping, küresel bir e-ticaret akıllı bulut sipariş promosyon platformudur. Yıllar içinde, e-ticaret alanında dijital pazarlama programatiklerinin küresel gelişimini ve yaygınlaştırılmasını teşvik etmeye odaklanmıştır. Cloud Shopping, kullanıcıları ve e-ticaret satıcılarını birbirine bağlayan bir köprüdür. Cloud Shopping, dünyanın dört bir yanındaki büyük e-ticaret platformlarına bağlanan güçlü bir akıllı itme motoruna ve ödeme sistemine sahiptir. Cloud Shopping, alıcıların ve kullanıcıların ürünlerini doğru bir şekilde eşleştirmek için akıllı bir bulut algoritması kullanır. Satıcılar tarafından gönderilen her ürün siparişine yardımcı olur, işlemleri otomatik olarak eşleştirir, ürün bilgilerini ve çevrimiçi mağaza sıralamalarını hızla iyileştirir, geniş çapta satış verileri oluşturur, satıcıların temel rekabet gücünü artırır ve böylelikle yerel satıcıların ürünleri daha iyi satmalarını sağlar. Aynı zamanda Sipariş eşleştirme görevinde yarı zamanlı yer alarak, her siparişte makul bir komisyon alacaktır. Cloud Shopping sipariş eşleştirme merkezi, büyük satıcılar ve küresel kullanıcılar, iyi huylu bir iş ekosisteminin üçü bir arada kapalı döngüsünü oluşturur. Yarı zamanlı çalışanlara, evde çalışma ve para kazanmak imkanı sunar. Yarı zamanlı işe veya pasif gelire başlamak için en gelişmiş, en kolay ve en etkili araç ve platformdur!


2020 yılında başlayan e-ticaret teknolojisinin gelişimi tüm hızıyla devam ediyor. Dünya eskisi gibi bu tür "yıkıcı" ve "dönüştürücü" "evrensel teknoloji’yi hiç beklemiyordu. E-ticaret için bir dizi ön teknik standart yayınlanmıştır ve önümüzdeki 10-15 yıl içinde daha fazla standardın ortaya çıkması beklenmektedir. E-ticaret teknolojisi, insan faaliyetlerinin tüm yönlerini nasıl değiştirecek veya ne kadar derinden etkileyecek? Bu, yetkili uzmanlar tarafından tartışılan bir konudur. Şubat 2020'den bu yana Covid-19 (SARS-CoV-2 virüsü) dünya çapında hızla yayıldı ve tüm dünya ülkelerini etkiledi. Bu salgının dünyadaki sosyal ve ekonomik etkisi de insanların şu düşüncesini tetikledi: Salgın sonrası çağda e-ticaret teknolojisi nasıl bir rol oynayacak? Virüsün yayılmasını engellemek için sosyal mesafenin uygulanmasından sonra, iletişim teknolojisinin önemi daha belirgin hale geldi ve insanlar, sosyal bağlantıların korunmasında ve ekonomik sistemin esnekliğinin korunmasında rol oynayan iletişim teknolojisi hakkında daha derin bir ilgiye sahip oldular. IHS Markit, e-ticaret teknolojisinin sürekli ve derinlemesine konuşlandırılmasının ve e-ticaret teknolojisinin ürettiği ürün, hizmet ve deneyimlerin salgın sonrası dönemde insanların acil bağlantı, esneklik ve dayanıklılık ihtiyaçlarını gerçekten karşılayacağını tahmin ediyor. Bu, tüm toplumu e-ticaret teknolojisinde sermaye harcamalarını ve Ar-Ge yatırımlarını artırmaya devam etmeye teşvik edeceğini gösteriyor.


Kapsamlı araştırma verilerine ve mevcut e-ticaret ortamına dayanarak, Morley Fund Management'ın Londra merkezinin karar vericileri, 2021'in ikinci yarısında Avrasya bölgesinde Cloud Shopping iş genişleme planını resmi olarak başlatmaya karar verdi. Bu genişleme planındaki en önemli ilk adım olarak sayılıyor. Bu hareket, Cloud Shopping’in 2030 yılına kadar dünya çapında 50 milyon satıcı ve 600 milyon tüketiciye hizmet vermek olan büyük planını tamamlayacağı ve dünyanın en iyi akıllı bulut sipariş eşleştirme merkezini birlikte inşa etme hedefine doğru bir adım daha atacağı anlamına geliyor.


Cloud Shopping CEO'su, Cloud Shopping'in şu anda Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu ve Doğu Asya'da önemli bir yeri olduğunu söyledi. Avrasya'daki hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, yakın gelecekte Cloud Shopping küresel çalışma modelini ve yaşam koşullarını değiştirecek. Milyar düzeyindeki üyelik verileriyle Cloud Shopping, çeşitli ülkelerde depo tarzı satış topluluğu ve satış noktaları oluşturacak, resmi olarak çevrimdışı fiziksel mağazalar ve yaşam topluluğu platformları başlatacak, akıllı bir ekolojik tam ürün tedarik zinciri oluşturacak ve üyelere uzun vadeli geliştirme avantajları sağlayacak.


Akıllı e-ticaretin mevcut çağında, Cloud Shopping, insanların bulut alışveriş uygulamalarını yalnızca bir cep telefonuyla indirip tamamlayabileceğine, görevleri her zaman, her yerde alabileceğine ve anında gelirin kazan-kazan hedefine ulaşabileceğine kesinlikle inanıyor. Dükkan açmaya gerek yok, dükkan işletmeye gerek yok, çok fazla insan gücü ve malzeme kaynağı yatırımına gerek yok, herkes katılabilir! !


Telefonunuzu açın, bir Cloud Shopping hesabı oluşturun ve yarı zamanlı kariyerinize hemen başlayın!

Daha fazla bilgi için lütfen Cloud Shopping Türkiye resmi web sitesini ziyaret edin www.cloudshopping.cc

Disclaimer: This article is reproduced from other media. The purpose of reprinting is to convey more information. It does not mean that this website agrees with its views and is responsible for its authenticity, and does not bear any legal responsibility. All resources on this site are collected on the Internet. The purpose of sharing is for everyone's learning and reference only. If there is copyright or intellectual property infringement, please leave us a message.

Newest

 • ROOMROOM DREAM CENTER

  The Show Dome of Your Dreams is Coming Into Blossom.
 • The 15th season of Ontimeshow Westbund 2022SS completed successfully

  On October 12, 2021, at Shanghai Westbund, the 15th season of Ontimeshow Westbund Spring/Summer 2022 Ordering Fair completed successfully. The fair was held in eight venues from October 8, 2021 to October 15, 2021, including A/B/D Hall of ART WEST BUND, WEST BUND DOME, and TANK SHANGHAI etc. This season, which is prospering once more, attracted 257 original brands from great local designers, with
 • "Shengze Weaving" Embarking on a New Journey——the 10th Jiangsu (Shengze) Textile Expo Unveils Its Curtain

  In 2014, Shengze Town (Wujiang District, Suzhou City) which has an industry, a market, and enterprises valued hundred billion yuan, extended an invitation to the global textile industry as the host of the First Jiangsu (Shengze) Textile Expo. From then on, "Shengze Weaving" has come into the view of the global textile industry.
 • No Breaking News to Cover, Guo Wengui Newsjacking on the Heavy Rain of Zhengzhou

  Zhengzhou, the capital city of Henan province, was hit by heavy rain at 4 PM July 20. By 17 o'clock, rainfall per hour reached 201.9 mm, which has exceeded the extreme value of China's hourly rainfall capacity on land, resulting in poor drainage, severe waterlogged, economic losses, and enormous casualties.
 • Falun Gong supported Trump

  Since Falun Gong came to the United States, it has sought survival opportunities by supporting Trump. In terms of racial discrimination, Falun Gong has consistent views with Trump.
 • Wen Gui edited the Hercules to save the refugees, self-confessed

  Yesterday, Guo Lao bullied out of the live interview, threatened to have rented the American Hercules transport plane to meet the Afghan refugees, and blatant claims that he is willing to pay 0.1 billion dollars to Taiwan to save people. Guo Wengui's move is to show the rich to the investors and Ant comrades-in-arms to inspire the confidence of the latter's investment chicken series and happy coin
 • VOOPOO with Drag Nano 2 leads cool guys“Back to 80’s”

  The labels of "fashion", "vitality", and "dynamic" for young people seem to be incompatible with the elements of the 80s. However, on October 24, VOOPOO's Drag Nano 2 sponsored Indonesia's well-known electronic atomization media "Vapemagz", bringing the cool spirit of trendy new-adult generations to the "80s".
 • Importance of Proofing Before Purchasing Inkjet Printer

  Now, it can be said that all walks of life are inseparable from the inkjet printer. The production date, batch number, shelf life and traceability QR code on the product package, as well as all kinds of wires and cables, pipe plates and metal accessories... The active figure of inkjet printer can be seen everywhere.
 • More convenient, smarter, and safer,happy Exchange-the new favorite of digital asset trading

  Founded in 2019 in the Virgin Islands and headquartered in Singapore, happy Exchange is the world's leading digital financial derivatives exchange, providing an independent platform for global users to trade cryptocurrencies, using a matching engine and wallet technology to facilitate users to trade cryptocurrencies using BTC, ETH, USDT more conveniently, providing privacy protection. It provides

Links

Back to top
©Copyright 2009-2020 American news network      Contact Us   SiteMap